sdružení dětí, mládeže a dospělých
GEMINI usiluje o všestranný rozvoj mladého člověka. Ve spolupráci s rodinou a školou podporuje aktivní a pozitivní přístup k sobě samému a k okolnímu světu.
Kruh Gemini
Kalendář akcí

Co to je KRUH Gemini?

Kruh GEMINI je samostatný celek v rámci střediska GEMINI, díky nemuž bychom chtěli umožnit všem, kteří nejsou aktuálními členy oddílů GEMINI udržovat povědomí o tom, co se ve středisku děje. Chceme nabídnout možnost každému, kdo má zájem sledovat vývoj střediska a jeho oddílů, aby mohl být v kontaktu s Kapitanáty, Admiralitou, bývalými či stávajícími členy a tak neztratit kontakt se střediskem a účastnit se některých akcí jak střediska, tak oddílů. Zároveň víme, že jsme schopni nabídnout vypůjčení inventáře a prostorů střediska a podělit se tak o naši krásnou klubovnu a její vybavení.

Pro koho je KRUH určen?

Pro každého, koho zajímá dění ve středisku GEMINI. Pro každého, kdo chce mít povědomí o akcích oddílů a chodu střediska. KRUH GEMINI jsme vytvořili s myšlenkou propojení bývalých členů, kteří by se rádi navrátili do míst, kde vyrůstali. Chceme také přizvat všechny rodiče našich aktuálních i bývalých členů, kteří chtějí nasát střediskovou atmosféru a strávit pár chvil spolu s členy oddílů, kapitanáty či admiralitou a podpořit tak střediskovou činnost.

Co mi členství v KRUHU přinese za výhody?

Možnost účastnit se pravidelných sobotních plavání v Tyršově domě, účastnit se letních grilovaček na Korzu, vypůjčení si inventáře GEMINI (po domluvě s přístavným) a možnost využívání prostor střediska GEMINI k osobním účelům (po domluvě s přístavným).