sdružení dětí, mládeže a dospělých
"Oddíl je pro mě důležitá složka života. Je to můj svět, kam mohu vždy přijít svěřit se, poradit se a odejít s duší lehkou jak nafukovací balónek. Kdybych do oddílu nechodila, asi bych skončila na nějakém sídlišti s cigaretou v ruce a s láhví alkoholu na zemi."
oddíly
Kalendář akcí

Kirké (7-10let)

Náš nejmladší oddíl je zejména o hrách, pomocí kterých se snažíme naučit jednotlivce vycházet a komunikovat se skupinou. Fair-play v každé situaci je základem při prozkoumávání okolního světa, jenž nabízí tolik zajímavých věcí. Někdy je to fuška, ale společně se dá zvládnout opravdu mnoho. Nevěřili byste, co Vaše malé ratolesti dokážou za velké věci! A nejlepší je, že to může být i pěkná bžunda :-) !

Calypso (10-15let)

Starší oddíl nabízí jednak pestrou škálu sportovního a herního vyžití, druhak také mnoho nových impulzů k vlastnímu rozvoji, rozšíření znalostí z mnoha oblastí, podnětů k zamyšlení, ale především spoustu nových zážitků a kamarádů.
V létě lze zažít výpravy pěšky, na kolech, raftech, pramici i kánoi, v zimě na běžkách i v pohorkách s batohem na hřebenech hor. Zde se skrývá mnoho příležitostí, jak poznat nejenom ostatní, ale především sám sebe. Zkusit si sáhnout na dno a radovat se z maličkostí, vstávat a dýchat čerstvý vzduch, večer si rozdělat oheň a zahřát se. Tím vším to teprve začíná.


Je ti 15 a více?

Nevadí... Máš-li dobré srdce a chceš svůj volný čas využít k něčemu smysluplnému a zároveň se něco nového naučit, zavolej admirálovi.
V GEMINI je mnoho neviditelné práce, se kterou nám zajisté můžeš pomoci. Umíš něco konkrétního? Super. Chceš mít za něco zodpovědnost? Vyzkoušíme Tě. U nás šanci dostaneš.